Původním povoláním jsem zdravotní sestra, kosmetikou se zabývám od roku 1991, nejprve jako vedlejší činnost a po rekvalifikaci v roce 1995 profesionálně. Pracuji ve vlastním kosmetickém salonu.

Během své kosmetické praxe jsem pracovala s přípravky mnoha firem. V současnosti pro svoji práci používám nejvíce kosmetické přípravky značek Germaine DeCapuccini, Skeyndor, Bioderma, Biodroga a též Gisele Delorme, se kterými jsou velmi spokojeny i mé klientky.

Kromě běžného kosmetického ošetření pleti se ve svém salonu jako bývalá zdravotní sestra specializuji na uvolňující a povzbuzující masáže (mikrooční, lymfatická, aromaterapeutická masáž, reflexní lymfodrenáž), na péči o problematickou pleť mladých klientů. Pro komplexní ošetření pleti s dlouhotrvajícími účinky nabízím několik druhů kosmetických kúr, dále se zabývám dekorativní kosmetikou (trvalá na řasy, barvení, líčení běžné i slavnostní), depilací, péčí o ruce (parafinové zábaly) a poradenstvím v daném oboru. V případě zájmu si mohou klientky kosmetické přípravky výše uvedených firem zakoupit.

Od roku 2018 nabízím klientkám i jemnou masážní techniku - kraniosakrální osteopatii (viz. novinky).

Pravidelně do mého salónu přijíždějí pracovnice brněnského centra estetické péče o tělo a obličej Aesthea s několika typy přístrojů: mikrojehličková radiofrekvence LIFTRON na unikátní ošetření vrásek a jizev, HSL 100 na trvalou a účinnou fotoepilaci, New Life B.E.A.M. na formování postavy, Radio 4 na na výrazné zlepšení stavu a funkce pokožky, Bodyka Plus na trvalé odstranění lokálního tuku, Cryomax Vacuum na bezpečné a efektivní odstanění tukových buněk, Star White na neperoxidové bělení zubů. Lze si objednat i permanentní make-up, prodlužování řas, tetování a malování obrázků na tělo.

 

Domů Domů Služby Novinky Akce Kontakt Odkazy