Domů Domů Služby Novinky Akce Kontakt Odkazy

Účastnice setkání Kosmetické přípravky Gisele Delorme Přednáška paní Křelinové Přednáška firmy Aesthea Radka Tkáčiková Svíčky paní Mokošové

Povánoční setkání 2015

Téměř přesně po roce jsem využila znovu nabídky průvodkyně a cestovatelky Radky Tkáčikové, aby se s námi podělila o své zážitky ze Srí Lanky. Přednášku o tomto ostově jsme už jednou měly, pohled na tuto zemi objektivem Radky byl však úplně jiný.
To jsem se ale dostala až na závěr. V první části našeho setkání představila všem přítomným filozofii firmy Gisele Delorme její obchodní zástupkyně paní Křelinová. Seznámila nás i s celou řadou kosmetických přípravků, některé bylo možné si na místě i vyzkoušet. Pak následovala přednáška o novince v přístrojové kosmetice brněnské firmy Aesthea. Nedávno začali do mého salónu její pracovníci vozit mikrojehličkovou radiofrekvenci Liftron. Jedná se o velmi účinnou metodu v odstraňování vrásek, strií a jizev, kterou již některé mé zákaznice s úspěchem vyzkoušely. Kromě této novinky nám pracovníci firmy Aesthea připomněli i další přístroje a techniky, které je možné v mém salónu využít.
Již tradičně bylo možné na setkání zakoupit ozdobné svíčky paní Mokošové a funkční prádlo, které přivezla paní Suchardová.