Domů Domů Služby Novinky Akce Kontakt Odkazy

Kraniosakrální osteopatie

Jemná masážní technika, která efektivně a účinně uvolňuje hliboké napětí v našem těle. Základem metody je odstranění bloků v měkkých tkáních obklopujících nervovou soustavu za pomoci jemných a lehkých doteků. Kraniosakrální terapií je možné řešit nejrůznější problémy a bolestí spojené s pohybovým aparátem a také některé disfunkční problémy. Pomáhé posilovat organismus a podporuje jeho odolnost vůči nemocem.

Během roku 2018 jsem absolvovala několik kurzů této manipulační techniky u terapeuta Radka Neškrabala.

Twotec

Přístroj, který slučuje a tím i násobí účinky dvou technologií pro ošetření pleti - ultrazvuk a elektrostimulace. Má širokou oblast použití hlavně při zpomalení procesu stárnutí, při odstraňování vrásek, jizev a akné, působí proti celulitidě, striím, tukovým polštářkům, při bělení pigmentových skvrn atd. Použití této technologie je velmi účinné a šetrné, výsledky jsou viditelné a dlouhtrvající.

Reflexní lymfodrenáž

Lymfatické cévy, kromě dalších funkcí, slouží především k odvádění vody a nahromaděných toxických látek z tělních tkání. Reflexní lymfomasáž nahrazuje klasickou manuální lymfodrenáž metodou stimulace reflexních bodů na ploskách nohou. Používá se především při odstraňování otoků, pro posílení imunity, při detoxikaci a regeneraci, při klubních a kožních potížích.

Mikrojehličková radiofrekvence LIFTRON

Novinka spolupracující firmy Aesthea. Maximálně efektivní ošetření bez nežádoucích projevů a vedlejších účinků. Vhodné pro odstranění vrásek, redukci jizev a stií, zpevnění a vypnutí ochablé kůže na téměř všech partiích těla.

Gisele Delorme

Nové kosmetické přípravky francouzské firmy Gisele Delorme. Krása na míru, objevte výhody individualizovaných ošetření pleti pomocí esenciálních, specifických a omlazujících sér.

KSO

Twotec

Liftron